Podstawowe informacje dotyczące planowanej inwestycji pn., Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania lokali usługowych na cele mieszkalne, przy Ul. Mickiewicza 124 w Jaśle”.

Kameralny budynek mieszkalny wielorodzinny, usytuowany przy Ul. Mickiewicza 124 w Jaśle. Budynek posiada 3 kondygnacje nadziemne oraz jedną kondygnację podziemną. W bezpośrednim otoczeniu budynku znajduje się ogólnodostępny teren zielony oraz sąsiadująca niska zabudowa wielorodzinna. Zagospodarowanie terenu osiedla to spójna, funkcjonalna koncepcja architektoniczna połączona z miejscami wypoczynkowymi, ścieżkami rowerowymi oraz placem zabaw dla najmłodszych. Osiedle otoczone jest zielenią i jest dobrze skomunikowane zapewniając dobrą dostęp do centrum miasta.

Budynek o powierzchni zabudowy 512,87 m2 wykonany w technologii tradycyjnej: ściany z cegły pełnej, stropy monolityczne / prefabrykowane, stolarka PCV w okleinie o parametrach U=0,9 W/m2K. Ściany ocieplone styropianem o grubości 10cm. Wewnątrz budynku powierzchnie wspólne: komunikacja, klatki schodowe wykończone płytkami gresowymi. Mieszkania oddawane w stanie developerskim z zamontowanymi drzwiami zewnętrznymi do lokali. Możliwość za dodatkową opłatą montażu drzwi wewnętrznych w mieszkaniach. Tynki w mieszkaniach gipsowe kategorii IV na ścianach przeznaczonych do malowania, na ścianach przeznaczonych do obłożenia glazurą – tynki cementowe kategorii III. Parapety wewnętrzne w budynku z aglomarmuru.