Ducala20

        Docieplenie stropów piwnicznych budynku przy ul. Ducala 20

Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla ,,Śródmieście’’ informuje mieszkańców budynku przy ul. Ducala 20 w Jaśle, że:

od dnia 10.08.2020 r.

planujemy rozpoczęcie prac związanych z  dociepleniem stropów piwnic metodą jednoetapowego natrysku tynku termoizolacyjnego. Docieplenie ma na celu poprawę izolacji cieplnej budynku oraz mieszkań na parterze, stanowi również skuteczne zabezpieczenie przeciwpożarowe.

W celu przeprowadzenia robót niezbędnym jest przygotowanie dostępu do docieplanych stropów piwnic – wymagany dystans do natrysku izolacji to minimum 1 metr od sufitu. Czas potrzebny na przeprowadzenie prac w jednym pomieszczeniu (piwnicy) to maksymalnie kilka godzin.

System użyty do przeprowadzenia prac posiada wszystkie niezbędne dopuszczenia do stosowania w budownictwie mieszkaniowym.

Wykonawcą prac będzie firma ZIELIŃSKI.

 Prosimy mieszkańców o przygotowanie oraz sukcesywne udostępnianie piwnic oraz pralni, suszarni i wózkowni wykonawcy robót.

Z uwagi na panujące obecnie zagrożenie epidemiczne przy wykonywaniu prac  zachowane zostaną następujące środki bezpieczeństwa, które będą bezwzględnie przestrzegane:

– przy wejściu na czas wykonania robót wystawiony zostanie płyn do dezynfekcji dłoni,
– zwracane przez Wykonawcę klucze będą dezynfekowane (na życzenie lokatora wrzucane do skrzynek),
– wszystkie przedmioty znajdujące się w piwnicach będą zabezpieczane foliami malarskimi, takie elementy jak kłódki, klamki itp., po wykonaniu robót zostaną zdezynfekowane, 
– pracownicy wykonujący roboty wyposażeni będą w odpowiedni sprzęt ochrony osobistej.

W przypadku osób będących na kwarantannie prosimy o pilne poinformowanie pracownika Spółdzielni o tym fakcie!

W czasie realizacji robót, w uzasadnionych przypadkach można również skorzystać z pomocy pracowników Wykonawcy.

Wszystkich mieszkańców prosimy o wyrozumiałość.

Administrator Osiedla
Roman Klisiewicz