Uwaga

Spotkanie informacyjne dotyczące inwestycji realizowanej na terenie obecnych komórek lokatorskich na os. Gamrat

Zarząd Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej uprzejmie informuje, iż zakończył postępowanie przetargowe dotyczące „budowy garaży wielostanowiskowych oraz budowy miejsc parkingowych na terenie komórek gospodarczych na osiedlu Gamrat”.

Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma KPB – Budownictwo Sp. z o.o. ul. Lewakowskiego 25, 38 – 400 Krosno i to ona niebawem przystąpi do prac rozbiórkowych i następnie prac budowlanych na działkach ewidencyjnych o numerach 12/6 oraz 12/5 tj. teren obecnych komórek gospodarczych.

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich byłych Najemców komórek gospodarczych, zainteresowanych zakupem nowego garażu na spotkanie z Zarządem JSM w celu otrzymania wszelkich informacji i szczegółów dotyczących możliwości zakupu garażu w nowej inwestycji.

Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w siedzibie Zarządu os. Gamrat Mickiewicza przy ul. Mickiewicza 124 w dniu 22 lipca o godzinie 16.30.

W trakcie spotkania przekazane zostaną również informacje dotyczące ewentualnej możliwości najmu garażu lub miejsca postojowego na terenie inwestycji.