Kopernika 4

Docieplenie stropu piwnic budynek Kopernika 4

Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa – Administracja Osiedla ,,Kopernika’’ informuje Mieszkańców budynku przy ul. Kopernika 2 w Jaśle, że w okresie:

od dnia 21.09.2020 r.

planujemy rozpoczęcie prac związanych z dociepleniem stropów piwnic metodą jednoetapowego natrysku tynku termoizolacyjnego. Docieplenie ma na celu poprawę izolacji cieplnej budynku oraz mieszkań na parterze, stanowi również skuteczne zabezpieczenie przeciwpożarowe.

W celu przeprowadzenia robót niezbędnym jest przygotowanie dostępu do docieplanych stropów piwnic – wymagany dystans do natrysku izolacji to minimum 1 metr od sufitu.

Czas potrzebny na przeprowadzenie prac w jednym pomieszczeniu (piwnicy) to maksymalnie kilka godzin. System użyty do przeprowadzenia prac posiada wszystkie niezbędne dopuszczenia do stosowania w budownictwie mieszkaniowym.
Wykonawcą prac będzie firma ZIELIŃSKI.

Prosimy mieszkańców o przygotowanie oraz sukcesywne udostępnianie piwnic oraz pralni, suszarni i wózkowni wykonawcy robót. Z uwagi na panujące obecnie zagrożenie epidemiczne przy wykonywaniu prac zachowane zostaną następujące środki bezpieczeństwa, które będą bezwzględnie przestrzegane:

  • przy wejściu na czas wykonania robót wystawiony zostanie płyn do dezynfekcji dłoni,
  • zwracane przez Wykonawcę klucze będą dezynfekowane (na życzenie lokatora wrzucane do skrzynek),
  • wszystkie przedmioty znajdujące się w piwnicach będą zabezpieczane foliami malarskimi, takie elementy jak kłódki, klamki itp., po wykonaniu robót zostaną zdezynfekowane,
  • pracownicy wykonujący roboty wyposażeni będą w odpowiedni sprzęt ochrony osobistej.

    W czasie realizacji robót, w uzasadnionych przypadkach można również skorzystać z pomocy pracowników Wykonawcy.

Wszystkich mieszkańców prosimy o wyrozumiałość.

Administrator Osiedla
Zbigniew Nowak