Elektryka

Na Kotlinę 5 – Remont Wewnętrznych Linii Zasilających oraz rozdzielni instalacji elektrycznej

          Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa – Administracja Osiedla Na Kotlinę informuje, że w dniu:

  • 22.11.2022 r. (wtorek) – klatka I,
  • 23.11.2022 r. (środa) – klatka II,
  • 24.11.2022 r. (czwartek) – klatka III.

Zgodnie z postanowieniami Planu Zamierzeń Remontowych na rok 2022 planowane jest rozpoczęcie prac związanych z remontem instalacji elektrycznych WLZ wraz z rozdzielniami głównymi na klatkach schodowych oraz wymianą  tablic bezpiecznikowych w Państwa mieszkaniach.

W związku z powyższym informujemy, że mogą nastąpić przerwy w dostawie energii elektrycznej z powodu konieczności wykonania powyższych prac.

ETAP I

Przerwy w dostawie energii będą dotyczyć tylko mieszkań w których aktualnie będzie prowadzona wymiana zabezpieczeń (przewiduje się około 2 – 3 godziny czasu na wymianę tablicy i przewodu zasilającego w jednym mieszkaniu!).

Kolejność i dogodny termin wymiany tablic w mieszkaniach ustali wykonawca bezpośrednio z mieszkańcami odpowiednio wcześniej. Dlatego uprasza się mieszkańców o kontakt telefoniczny z wykonawcą najlepiej do dnia: 21.11.2022. !

ETAP II   (wyłączenie całej klatki)

Wymiana głównej linii zasilającej na całej klatce od parteru do 3-go piętra oraz głównego wyłącznika P.poż  = przerwa w dostawie energii dla całej klatki w godz. od 7.30  do 15.30.

Termin prac  ETAPU II (wyłączenie całej klatki)  zostanie poprzedzony oddzielnym ogłoszeniem w późniejszym terminie.

Powyższe prace wykona firma „USŁUGI  ELEKTROINSTALACYJNE” Sokołowski Jan, Łężyny 106, 38 – 230 Nowy Żmigród, tel.: 694 267 899

Przepraszamy za powstałe uciążliwości i prosimy o współpracę.

Administrator Osiedla
Tomasz Czernicki