Kopernika9

Docieplenie stropu piwnic w budynku przy ul. Kopernika 9 w Jaśle

Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa – Administracja Osiedla ,,Kopernika’’ informuje Mieszkańców budynku przy ul. Kopernika 9 w Jaśle:

że w okresie od dnia 27.09.2021 r.

planujemy rozpoczęcie prac związanych z  dociepleniem stropów piwnic metodą jednoetapowego natrysku tynku termoizolacyjnego. Docieplenie ma na celu poprawę izolacji cieplnej budynku oraz mieszkań na parterze, stanowi również skuteczne zabezpieczenie przeciwpożarowe.

W celu przeprowadzenia robót niezbędnym jest przygotowanie dostępu do docieplanych stropów piwnic – wymagany dystans do natrysku izolacji to minimum 1 metr od sufitu.

Czas potrzebny na przeprowadzenie prac w jednym pomieszczeniu (piwnicy) to maksymalnie kilka godzin.

System użyty do przeprowadzenia prac posiada wszystkie niezbędne dopuszczenia do stosowania w budownictwie mieszkaniowym.

Wykonawcą prac będzie firma ZIELIŃSKI.

 Prosimy mieszkańców o przygotowanie oraz sukcesywne udostępnianie piwnic oraz pralni, suszarni i wózkowni wykonawcy robót.

Z uwagi na panujące obecnie zagrożenie epidemiczne przy wykonywaniu prac  zachowane zostaną następujące środki bezpieczeństwa, które będą bezwzględnie przestrzegane:

– przy wejściu na czas wykonania robót wystawiony zostanie płyn do dezynfekcji dłoni,

– zwracane przez Wykonawcę klucze będą dezynfekowane (na życzenie lokatora wrzucane do skrzynek),

– wszystkie przedmioty znajdujące się w piwnicach będą zabezpieczane foliami malarskimi, takie elementy jak kłódki, klamki itp., po wykonaniu robót zostaną zdezynfekowane, 

– pracownicy wykonujący roboty wyposażeni będą w odpowiedni sprzęt ochrony osobistej.

W czasie realizacji robót, w uzasadnionych przypadkach można również skorzystać z pomocy pracowników Wykonawcy.

Wszystkich mieszkańców prosimy o wyrozumiałość i współpracę.

Administrator Osiedla
Zbigniew Nowak