Kopernika6

Docieplenie stropu piwnic budynek Kopernika 6

Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa – Administracja Osiedla ,,Śródmieście’’ informuje Mieszkańców budynku przy ul. Kopernika 6, że w okresie od dnia:

22 października 2020 r.

planujemy rozpoczęcie prac związanych z dociepleniem stropów piwnic metodą jednoetapowego natrysku tynku termoizolacyjnego. Docieplenie ma na celu poprawę izolacji cieplnej budynku oraz mieszkań na parterze, stanowi również skuteczne zabezpieczenie przeciwpożarowe.
W celu przeprowadzenia robót niezbędnym jest przygotowanie dostępu do docieplanych stropów piwnic – wymagany dystans do natrysku izolacji to minimum 1 metr od sufitu.
Czas potrzebny na przeprowadzenie prac w jednym pomieszczeniu (piwnicy) to maksymalnie kilka godzin.
System użyty do przeprowadzenia prac posiada wszystkie niezbędne dopuszczenia do stosowania w budownictwie mieszkaniowym.
Wykonawcą prac będzie firma ZIELIŃSKI.
Prosimy mieszkańców o przygotowanie oraz sukcesywne udostępnianie piwnic oraz pralni, suszarni i wózkowni wykonawcy robót.
Z uwagi na panujące obecnie zagrożenie epidemiczne przy wykonywaniu prac zachowane zostaną następujące środki bezpieczeństwa, które będą bezwzględnie przestrzegane:

  • przy wejściu na czas wykonania robót wystawiony zostanie płyn do dezynfekcji dłoni,
  • zwracane przez Wykonawcę klucze będą dezynfekowane (na życzenie lokatora wrzucane do skrzynek),
  • wszystkie przedmioty znajdujące się w piwnicach będą zabezpieczane foliami malarskimi, takie elementy jak kłódki, klamki itp., po wykonaniu robót zostaną zdezynfekowane,
  • pracownicy wykonujący roboty wyposażeni będą w odpowiedni sprzęt ochrony osobistej.
    W czasie realizacji robót, w uzasadnionych przypadkach można również skorzystać z pomocy pracowników Wykonawcy.
    Wszystkich mieszkańców prosimy o wyrozumiałość

Administrator Osiedla
Roman Klisiewicz