Elektryka

Bednarska 9 – przerwa w dostawie en. elektrycznej – kontynuacja remontu inst. elektrycznej

Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa – Administracja Osiedla Szajnochy informuje, że:

zgodnie z postanowieniami Planu Zamierzeń Remontowych na rok 2024 planowana jest kontynuacja prac związanych z remontem instalacji elektrycznych WLZ wraz z rozdzielniami głównymi na klatce schodowej  oraz wymianą  tablic bezpiecznikowych w Państwa mieszkaniach.

W związku z powyższym informujemy, że wystąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej  z powodu konieczności wykonania powyższych prac.  

Kolejność wykonywania prac:

ETAP II  (wyłączenie energii elektrycznej dla całej klatki)

  • Dnia 01.07.2024 r. (Poniedziałek)  – Tylko klatka I

Przerwy w dostawie energii będą dotyczyć całej klatki I w godzinach od 7:30 do 13:30 w związku z wymianą na klatce głównego pionu WLZ tj. (od parteru poprzez korytarze piwniczne do zabezpieczenia w Rozdzielni Głównej RG na klatce II).

  • Dnia 02.07.2024 r. (Wtorek)  – Tylko klatka III

Przerwy w dostawie energii będą dotyczyć całej klatki III w godzinach od 7:30 do 13:30 w związku z wymianą na klatce głównego pionu WLZ  tj.  (od parteru poprzez korytarze piwniczne do zabezpieczenia w Rozdzielni Głównej RG na klatce II).

  • Dnia 03.07.2024 r. (Środa)  – CAŁY BLOK !

Przerwy w dostawie energii będą dotyczyć całego bloku w godzinach od 7:30 do 16:00 w związku z wymianą na klatce II Rozdzielni Głównej RG zasilania całego bloku wraz z wyłącznikiem P.poż na zewnątrz budynku.

Powyższe prace wykona firma „USŁUGI ELEKTROINSTALACYJNE” Sokołowski Jan, Łężyny 106, 38 – 230 Nowy Żmigród, tel.: 694 267 899

Przepraszamy za powstałe uciążliwości i prosimy o współpracę.

Administrator Osiedla
Stanisław Biel