3maja36

Docieplenie stropu piwnic budynek  3-go Maja 36

Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa – Administracja Osiedla “Śródmieście’’  informuje Mieszkańców budynku przy ul. 3-go Maja 36 w Jaśle, że:

w okresie od dnia 22.10.2021r.

planowane jest rozpoczęcie prac związanych z dociepleniem stropów piwnic metodą jednoetapowego natrysku tynku termoizolacyjnego. Docieplenie ma na celu poprawę izolacji cieplnej budynku oraz mieszkań na parterze, stanowi również skuteczne zabezpieczenie przeciwpożarowe.

W celu przeprowadzenia robót niezbędnym jest przygotowanie dostępu do docieplanych stropów piwnic – wymagany dystans do natrysku izolacji to minimum 1 metr od sufitu.

Czas potrzebny na przeprowadzenie prac w jednym pomieszczeniu (piwnicy) to maksymalnie kilka godzin.

System użyty do przeprowadzenia prac posiada wszystkie niezbędne dopuszczenia do stosowania w budownictwie mieszkaniowym.

Wykonawcą prac będzie firma ZIELIŃSKI.  tel; 666 121 548

 Prosimy mieszkańców o przygotowanie oraz sukcesywne udostępnianie piwnic oraz pralni, suszarni i wózkowni wykonawcy robót.

Z uwagi na panujące obecnie zagrożenie epidemiczne przy wykonywaniu prac  zachowane zostaną następujące środki bezpieczeństwa, które będą bezwzględnie przestrzegane:

– przy wejściu na czas wykonania robót wystawiony zostanie płyn do dezynfekcji dłoni,

– zwracane przez Wykonawcę klucze będą dezynfekowane (na życzenie lokatora wrzucane do skrzynek),

– wszystkie przedmioty znajdujące się w piwnicach będą zabezpieczane foliami malarskimi, takie elementy jak kłódki, klamki itp., po wykonaniu robót zostaną zdezynfekowane, 

– pracownicy wykonujący roboty wyposażeni będą w odpowiedni sprzęt ochrony osobistej.

W czasie realizacji robót, w uzasadnionych przypadkach można również skorzystać z pomocy pracowników Wykonawcy.

Wszystkich mieszkańców prosimy o wyrozumiałość.

Administrator Osiedla
Roman Klisiewicz