kotlina_plansza

Zielona Kotlina

Strona „Zielona Kotlina”

Opis

Zielona Kotlina to kameralne osiedle nowocześnie zaprojektowanych domków jednorodzinnych, szeregówek oraz niskich budynków wielorodzinnych. Zaprojektowany zespół o ciekawej architekturze doskonale wtapia się w pagórkowate ukształtowanie terenu oraz otaczającą zieleń. Każdy budynek swoją nazwę zawdzięcza polnym kwiatom, które tu królują latem. Dobra lokalizacja pomiędzy centrum Jasła a wznoszącym się w niedalekiej odległości Lasem Gorajowickim gwarantuje wypoczynek, możliwość obcowania z naturą oraz dobre połączenie z miastem. Zielona Kotlina to odrębne miasteczko domów o rozrzeźbionych dachach, cegle i drewnie rytmicznie pojawiających się na elewacjach, oferujące wszelkie udogodnienia dla przyszłych mieszkańców na terenie samego osiedla: prywatne gabinety, aptekę, sklepik spożywczy, małą gastronomię. Całe osiedle pomyślane jest jako spójna, funkcjonalna koncepcja architektoniczna połączona z nowo projektowanym kompleksem rekreacyjnym, ścieżkami rowerowymi oraz tematycznymi placami zabaw dla najmłodszych. Wysoki standard wykonania w tradycyjnej technologii, funkcjonalność układów domów i mieszkań, elegancka architektura dopełniona wysublimowaną iluminacją świetlną zadowolą najbardziej wymagających.

„Zielono mi,
jak w niedzielę.
Najmilsza ma,
dziękuję ci za tę zieleń”

/Agnieszka Osiecka/

Animacja

rzut Kotlina calosc kotlina plansza

IMG_3485 IMG_3489 IMG_3486

Budynki

  • Jaskier
  • Niezapominajka
  • Rumianek
  • Koniczyna
  • Margeritka
  • Lawenda
  • Mlecz

Finansowanie

Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że finansowanie budowy nowych mieszkań jest bardzo elastyczne i dostosowane do możliwości finansowych naszych Klientów, może być odbywać się sukcesywnie wraz z postępem robót budowlanych tzn. w formie miesięcznych rat na warunkach określonych w umowie o budowę lokalu/domu jednorodzinnego albo jednorazowo po zakończeniu budowy.
Po podpisaniu umowy o budowę lokalu/domu jednorodzinnego (po wyborze wykonawcy zadania i wyliczeniu kosztów budowy) wkład budowlany – koszt budowy lokalu mieszkalnego/domu jednorodzinnego jest pokrywany w III etapach:
I etap – prace przygotowawcze związane z uruchomieniem zadania inwestycyjnego – wpłata zaliczkowa w wysokości od 10.000,00 zł do 25.000,00 zł. – wpłacenie zaliczki gwarantuje zapewnienie lokalizacji lokalu/domu jednorodzinnego i podpisanie umowy o jego budowę. Wpłacona zaliczka w całości jest zaliczana na poczet wkładu budowlanego,
II etap – prace realizacyjne związane z uruchomionym zadaniem inwestycyjnym – co miesięczne wpłaty przez cały cykl inwestycyjny – od 10 do 15 rat,
III etap – po zakończeniu zadania i przekazania lokalu/domu jednorodzinnego do użytkowania – ostatnia rata uzupełniająca wkład budowlany oraz pokrycie kosztów sporządzenia aktu notarialnego.
W przypadku przystąpienia do inwestycji w trakcie trwania budowy pierwsza wpłata stanowi sumę wszystkich planowanych rat w miesiącach realizacji zadania poprzedzających zawarcie umowy powiększonych o wymaganą zaliczkę na prace przygotowawcze.
Spółdzielnia udziela wszelkiej pomocy w uzyskaniu kredytu bankowego niezbędnego do sfinansowania kosztów budowy lub zakupu lokalu mieszkalnego/domu jednorodzinnego poprzez przygotowanie dla każdego Klienta kompletu dokumentów wymaganych przez bank.
Ponadto Spółdzielnia może udzielić poręczenia kredytowego do czasu zawarcia umowy notarialnej ustanowienia odrębnej własności lokalu mieszkalnego/domu jednorodzinnego w wykonaniu umowy o budowę lokalu oraz złożenia wniosku do Sądu Rejonowego o założenie księgi wieczystej dla przedmiotowego lokalu/domu jednorodzinnego.
Spółdzielnia na wniosek Klienta, który stara się o uzyskanie kredytu bankowego może dokonać przesunięcia terminów wnoszenia rat dostosowując terminy ich wpłat do terminu uzyskania kredytu bankowego.

Wszelkich indywidualnych informacji w zakresie pozyskania mieszkania oraz uzyskania kredytu bankowego można uzyskać pod numerem telefonu 134464040134465429 albo e-mailem wysłanym na adres: jsm@jsm-jaslo.com.pl lub w siedzibie Spółdzielni pokój nr 15.